/top1.jpg
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Złotej im. Marii Konopnickiej

Obchody Dnia Patrona

Opublikowano w: October 20, 2016
Kategoria: Rok Szk. 2016/2017
Napisany przez: SOSWGłównym programem uroczystości był montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów ze szkolnego koła teatralnego „Fantazja”. Występ młodzieży bardzo się wszystkim podobał. Młodzi aktorzy otrzymali za niego gorące brawa. Część artystyczną zakończyło uroczyste wręczenie kwiatów Dyrekcji Ośrodka przez uczniów i przedstawicieli Rady Rodziców.
Kolejno, na scenie pojawili się uczniowie klas pierwszych, dla których 20 października był dniem wyjątkowym. Złożyli oni bowiem uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez p. Dyrektor na uczniów SOSW w Złotej.
Oficjalną część uroczystości zakończyło przemówienie p. Dyrektor, która złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyła Nagrody szczególnie zasłużonym pracownikom Ośrodka.
Kolejną częścią obchodów Dnia Patronki SOSW był odświętny obiad, do którego zasiedli wspólnie: Dyrekcja, uczniowie, przybyli na uroczystość Rodzice naszych wychowanków, kadra pedagogiczna oraz pracownicy Ośrodka.
Po obiedzie wszyscy bawili się doskonale przy rytmach zespołu muzycznego „Magik Band” z Krynicy Zdrój. Serdecznie dziękujemy Zespołowi za przyjęcie zaproszenia i wspaniały koncert. To było naprawdę niezapomniane przeżycie i bardzo miły dzień.
opr. M. Dudek