/top1.jpg
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Złotej im. Marii Konopnickiej

Sukces sportowy szyty na miarę

Opublikowano w: May 12, 2017
Kategoria: Rok Szk. 2016/2017
Napisany przez: SOSW


Uczniowie klas młodszych  z paniami: Barbarą Florkowską  i Agnieszką Rzenno stanęli w szranki rywalizacji w różnych zmaganiach sportowych.

Przeciągaliśmy linę, strzelaliśmy rzuty karne na bramkę i rozegraliśmy mini mecz w piłkę nożną. Slalom z piłką między pachołkami z przeciąganiem szarfy dostarczył wszystkim wiele śmiechu. Zadania z małymi piłeczkami i nowa odsłona mini gry w ''zbijaka '' wymagały dużego refleksu i precyzji.Czas w duchu aktywności fizycznej minął bardzo szybko a nasi uczniowie poznali nowych kolegów z innych małopolskich szkół specjalnych.

Zgodnie z duchem imprezy ,które głosi, że - każdy uczestnik jest wygrany – zostały wręczone rzeczowe nagrody i piękne złote medale uczniom. Radością , uśmiechami  i pozytwną energią wypełniła się cała murawa stadionu. Uczestnicy zadeklarowali też dzisiaj chęć ponownego spotkania za rok. Poniższe zdjęcia prezentują zmagania ruchowe naszych uczniów.

  Gratulujemy organizatorom udanego festynu. Duża ilość pozytywnych doświadczeń poprzez sukcesy sportowe i rozwijanie aktywności fizycznej to dla każdego najlepsza forma rozwoju.
opr. A. Rzenno