/top1.jpg
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Złotej im. Marii Konopnickiej

Kwiatowa Majówka

Opublikowano w: May 8, 2019
Kategoria: Rok Szk. 2018/2019
Napisany przez: SOSW
 Swoją obecnością na tegorocznej Majówce zaszczycili nas m.in.: Wicestarosta
Powiatu Brzeskiego  - p. Maciej Podobiński, Dyrektor Wydziału Edukacji –
p. Janina Motak, Przewodniczący Rady Powiatu – p. Kazimierz Brzyk,
Przewodnicząca Rady Rodziców SOSW w Złotej – p. Edyta Jewuła,  Sołtys wsiGnojnik – p. Krzysztof Jewuła, Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w
Zawadzie Uszewskiej – p. Marian Piech,  Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka
Socjoterapii w Łysej Górze – p. Piotr Pieprzyk wraz z młodzieżą, Dyrektor ZespołuSzkół i Przedszkola w Lewniowej – p. Zbigniew Stanuszek wraz z młodzieżą,Dyrektor Zespołu Szkół i Przedszkola w Złotej – p. Bogumiła Jurkiewicz zmłodzieżą, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Tymowej –
p. Maria Mendel z przedszkolakami, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Jurkowie – p. Magdalena Michalczyk z przedszkolakami, Nauczyciele i młodzież z Zespołu Szkół i Przedszkola w Złotej oraz Rodzice naszych wychowanków.


                                 
  
  Impreza rozpoczęła się tradycyjnie od części artystycznej, podczas której wystąpili kolejno: dzieciaki z zespołu „Piętrzaki z gestem” działającego w SOSW w Złotej (piosenka „W maju jak w gaju”), dziewczyny z koła tanecznego „Pląs” - SOSW w Złotej (układ taneczny „Kwiatowy walc”), wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze (przedstawienie „Kwiaty polskie”), uczniowie z koła teatralnego „Fantazja” – SOSW w Złotej (montaż słowno – muzyczny „Samotna stokrotka”), uczniowie Zespołu Szkół i Przedszkola w Złotej (przedstawienie „Calineczka”) oraz dzieciaki ze Świetlicy wiejskiej w Lewniowej – przedstawienie „Świat smerfów”.


  

   

   
 
Po części artystycznej uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na poczęstunek – smaczny bigos, wyśmienite kiełbaski z grilla i ciasto. Nie lada atrakcją była wata cukrowa, po którą ustawiła się długa kolejka.
                                                  
                                    

Ostatnim punktem Programu Majówki były gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz zabawa taneczna.
Tegoroczna Majówka była niezwykle udana. Pogoda jak zwykle dopisała, dopisywały również humory.
                             
                                   

W imieniu Organizatorów dziękuję wszystkim za zaszczycenie nas swoją obecnością podczas tegorocznej Majówki. Zapraszamy na naszą wspaniałą imprezę w SOSW w Złotej w kolejnym roku!
opr . M. Dudek