/top1.jpg
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Złotej im. Marii Konopnickiej

Wymarzony plac zabaw- dzięki fundacji PZU

Opublikowano w: November 30, 2020
Kategoria: Rok Szk. 2020/2021
Napisany przez: SOSW

Dzięki partnerstwu z Fundacją PZU przed budynkiem naszej placówki pojawił się atrakcyjny plac zabaw. A czegóż tutaj nie ma! Jest zestaw z podjazdem dla niepełnosprawnych, zestaw wspinaczkowy ze zjeżdżalnią. Jest podwójna huśtawka z bocianim gniazdem. Jest również karuzela tarczowa a nawet ławeczka – równoważnia.
 
                      
Dla każdego coś dobrego! Co wyjątkowo ważne, plac zabaw – dzięki zastosowanym matom przerostowym jest miejscem całkowicie bezpiecznym dla naszych podopiecznych.
 
 
 
Co więcej, dzięki środkom finansowym przekazanym przez Powiat Brzeski udało się wyremontować chodnik, biegnący m.in. wzdłuż naszego pięknego placu zabaw.
 

 
      Reasumując: dzięki Fundacji PZU, Stowarzyszeniu „W Stronę Tęczy”, Radzie Rodziców oraz Powiatowi Brzeskiemu nasze dzieciaki zyskały piękne a zarazem funkcjonalne i bezpieczne miejsce do zabawy, zdrowego i aktywnego wypoczynku oraz rehabilitacji.


 
  Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do powstania placu zabaw w naszym magicznym złockim Ośrodku.
 
 
     

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Fundacji PZU. Dziękujemy, że spełniliście marzenie naszych dzieci. Dziękujemy za radość i uśmiech, który dzięki Waszemu wsparciu pojawia się na ich buziach.